Kuchyně na míru a nejmodernější moduly

Výběrem z nabídky LUXRA PRAHA, kvalitnějších a modernějších modulů kuchyňských linek (případně jejich úpravou na míru vaší plánované kuchyni) a adekvátními doplňky a spotřebiči lze vybudovat ty nekvalitnější a nejmodernější kuchyně. I v těchto případech mohou pro vysoce moderní a kvalitní kuchyně na míru sloužit za základ předdefinované moduly a cena zůstává stále příznivá. Důležité je si uvědomit, že kuchyň není jenom kuchyňská linka, ale i jídelní stůl, židle, podlahy, obklady a malba, osvětlení a další doplňky. Vhodnou kombinací všech těchto faktorů tedy lze vytvořit rozumě luxusní moderní kuchyni na míru přesně Vám a Vašemu domu.

Kuchyně na míruÚsporná kvalita, luxus i design

LUXRA PRAHA disponuje výběrem vhodných doplňků ke kuchyňské lince, výběrem kuchyňských modulů a jejich dotvořením na míru lze vytvořit jak moderní kvalitní kuchyň za rozumnou cenu, tak luxusní designovou kuchyň z nejnovějších materiálů a s nejnovějšími spotřebiči. Moderní kuchyňské linky jsou určeny do rozlehlé a prostorné kuchyně. Místo klasických obkladů se na obklad kuchyně používá barevné sklo, dvířka kuchyňské linky na míru jsou vyrobena z lamina vysokého lesku a jsou opatřena luxusními hliníkovými madly kulatého průřezu. Veškeré šuplíky kuchyňské linky jsou plně výsuvné s tichým dojezdem, důležitým faktorem pro celkový moderní vzhled kuchyně na míru doplňují hliníkové sokly a nohy.

Moderní vestavěné spotřebiče a kuchyňské příslušenství

Kuchyňská linka bývá osazena kvalitními vestavěnými spotřebiči, přičemž samozřejmě stále záleží na tom, kolik jste se do vaší kuchyně na míru rozhodli investovat. Mezi vestavěné spotřebiče pro moderní kuchyně patří např. vestavná trouba, mikrovlnná trouba, myčka nádobí a indukční varná deska. Nad varnou deskou bývá umístěn výkonný a velmi tichý odsavač par.

Poptávka kuchyňské linky