Proč vestavěné skříně

Zvolte si svůj vlastní styl, zvolte vestavěnou skříň

vestavěná skříňStále větší modernizace bytů a jiných prostorů nás nutí hledat praktičtější, levnější, ale především „na míru šitý" způsob využití prostoru, kterým jsou vestavěné skříně. Variabilní systém pro vestavěné skříně se skládá ze dvou hlavních částí. Jednou z nich jsou svislé posuvné nebo otevírací dveře a druhou část tvoří policový systém na míru. S posuvnými dveřmi získáte takřka na každém místě prostor s velkým potenciálem úložných ploch. Vestavěné skříně na míru a stěnové systémy jsou flexibilní, praktické a kvalitní.

Vestavěné skříně přinášejí komfort pro každý den

Vestavěná skříň na míru je ideálním řešením pro vaši ložnici, předsíň či kancelář, protože v porovnání s běžnými skříněmi získáte až o polovinu více úložného prostoru ve formě zásuvek, polic a šatních tyčí. Problémem nejsou ani „mrtvá místa" - kouty, zkosené stropy a výklenky.

Design vždy a všude

Když potřebujete z jedné místnosti udělat dvě, neexistuje lepší řešení než předělení posuvnými dveřmi. Předěly je možné namontovat na míru bez jakéhokoli zásahu v místnosti, jsou efektní a uspoří místo.

Vaše vestavěná skříň na míru nemusí vyjít pouze z nutnosti získat úložný prostor, může se stát také samostatnou, osobitou a harmonickou součástí vašeho bytu nebo kanceláře.

Chcete co nejlépe, účelně a prakticky vyřešit úložný prostor v bytě, který bude vyhovovat vašim představám a požadavkům? Pomůžeme vám navrhnout řešení vnitřního prostoru skříní, který vyrábíme na míru. Nabízíme kvalitní systémy posuvných, skládacích nebo otočných dveří, které umožní dodat vestavěné skříně nebo šatny do jakéhokoliv interiéru.

Vestavěnou nebo klasickou skříň

Hned na začátku byste se měli rozhodnout, jestli si pořídíte skříň vestavěnou nebo klasickou. Každá z nich má své výhody, které určují potřeby a možnosti uživatele.

Máte-li zájem o výrobu vestavěné skříně, je dobré si domluvit schůzku u nás ve studiu s naším odborným poradcem. Zjistí vaše potřeby a představy, vysvětlí rozdíly v používaných materiálech a komponentech. Pomůže vám prostor naplánovat tak, aby co nejvíce vyhovoval jak po designové, tak po praktické stránce. Zpracuje 3D návrh na počítači a po podpisu smlouvy o dílo bude celý prostor pro skříně přeměřen naším technikem.

Výhody vestavěných skříní

  • Přizpůsobí se každému interiéru, dokáží využít každý kousek místa.
  • Umožňuje zvolit vnitřní prostor podle vlastních představ o uložení jednotlivých objemnějších věcí v domácnosti, kde každá věc najde své místo. Do skříní se nemusí ukládat jen prádlo, kabáty, kalhoty, obleky a šaty, ale i věci jako jsou vysavač, sušák na prádlo, lyže, kola, sezónní obuv, kufry, šicí stroj a spousta dalších věcí, které většinou nemáme v bytě kam dát.
  • Umožňuje manipulaci s uloženými věcmi pomocí výsuvných, sklopných a výklopných systémů nebo drátěného programu.
  • Nejlepším řešením je jednu místnost proměnit na samostatnou šatnu, do níž vejdete a zároveň se obléknete. Při projektování nových rodinných domků je na to již myšleno.
  • Dveře vestavěných skříní mohou být z materiálů jako lamino, zrcadlo, barevné sklo (lacobel), mléčné sklo...
  • Jejich nevýhodou je to, že je pevně spojena se stropem a podlahou a není možné ji přemístit. Je však možné ji maximálně využít.

Výhody klasických skříní

  • Je možné skříně přestěhovat do jiné místnosti, nehodí se však do každého prostoru.
  • Je možno je zhotovit v různých velikostech a provedeních, vyrobit různé sestavy z více skříní, které se mohou kdykoliv přeskládat a vytvořit tak jinou sestavu.
  • Jejich nevýhodou je horší využití obestavěného prostoru skříní.