Kuchyň liniová malá

Moderní kuchyňská linka s vestavěnou troubou a sklokeramickou deskou. Linka poskytuje dostatek místa na přípravu jídel a svými rozměry se vejde i do menších kuchyní. Délku kuchyně lze přizpůsobit prostoru umístění. Mikrovlnná trouba je plánována na zeď mimo kuchyňskou linku.

Cena za kuchyňskou linku z řady EconomyTrend : 32.500 Kč s DPH

Celková délka kuchyně: 2,2 m.

Celková délka pracovní desky: 2,2 m.

Hloubka kuchyňské linky: 60 cm.

Korpus skříněk: lamino 18 mm, třída A.
Pracovní deska: lamino (postforming) tl. 38 mm.

Madla: Chromová dle Vašeho výběru 400 mm.

Materiály kuchyně lze volit ze 4 našich stylových řad:

EconomyTrend

kuchyň liniová malá economytrend

Řada kuchyní EconomyTred je vyrobena z laminované dřevotřískové desky, která je oboustranně potažená laminátem v různorodém barevném dekoru s vysokou kvalitou povrchu, pro lepší odolnosti proti mechanickému poškození

StyleTrend

kuchyň liniová malá styletrend

Dominatním materiálem v řadě StyleTrend je 18mm MDF, kterou plošně frézujeme na CNC strojích. Dvířka následně potáhneme dekorativní folií. Zákazník si může vybrat z mnoha druhů tvarů dvířek a z množství dezénů folií…

DynamicGlass

kuchyň liniová malá dynamicglass

Kuchyně DynamicGlass je z laminované dřevotřískové desky, která je oboustranně potažená laminátem. Má krásný lesklý, vysoce kvalitní povrch a odolnost proti mechanickému poškození. Tato řada se prezentuje funkčností a exkluzivitou.

ClassicPaint

kuchyň liniová malá classicpaint

V ClassicPaint nalezneme lakovaná dvířka, která vyrábíme z 18mm MDF desky. MDF plošně frézujeme na CNC strojích. Dvířka následně nalakujeme odolným polyuretanovým lakem. Zákazník si může vybrat z mnoha druhů tvarůodstínů dvířek z celé vzorkovnice RAL. Vhodným výběrem barvy dvířek dotvoříte atmosféru vašeho nábytku.

Standardně montujeme do všech typů kuchyní kování Blum s doživotní zárukou, šuplíky Metabox Blum, závěry Blum s plynulým dojezdem.

Poptávka kuchyňské linky