Zakázková výroba nábytku

zakázková výrobaPotřebujete vyrobit nábytek na míru a nemáte čas objíždět truhlářské dílny? Nemáte rádi sektorový nábytek nebo jsou rozměry vašeho bytu či domu jsou atypické? Přesně pro vás je určena naše nabídka na cenově dostupný nebo i luxusní nábytek na míru.

Nábytek na míru od nás můžete mít již za tři týdny, aniž byste museli vstát od svého počítače.

  • Na základě vašich představ vám vytvoříme 3D vizualizaci vašeho interiéru či nábytku.
  • Rádi za vámi přijedeme na přesné zaměření požadovaného díla.
  • Hotový nábytek nebo celý interiér nakonec přivezeme a odborně namontujeme.

S výrobou nábytku na míru máme dlouholeté zkušenosti a můžeme tak nabídnout plně profesionální služby.

Vyrábíme velmi široký sortiment kvalitního nábytku na míru za zajímavé ceny. Od komplexních kuchyní na míru včetně dodávky, montáže spotřebičů a řemeslných prací (kuchyní na klíč), až po výrobu atypického nábytku na zakázku, mutifunkčního nábytku pro maximální využití malých prostor, například sklopné postele, originální patrové postele do dětských pokojů, vestavěné skříně do předsíní a chodeb, koupelnový nábytek až po běžný kusový nábytek do obývacích pokojů jako obývací stěny, konferenční stolky, nábytek na zakázku do kanceláří a komerčních prostor.

Upřednostňujeme individuální přístup ke každému zákazníkovi. Respektujeme zákazníkovy představy a požadavky. Vždy se snažíme vyjít vstříc zákazníkovým požadavkům a co nejlépe splnit jeho očekávání a představy. Našim cílem je návrh a dodání kvalitního až luxusního nábytku na míru každému za cenu, kterou si může dovolit.