Obývací pokoje BONUS

Obývací pokoje BONUSBONUS je moderní nábytkový systém, který svým designem, variabilností a funkčností uspokojí náročného zákazníka. BONUS je vhodný k vybavení obývacích pokojů.

Umožní vám vytvořit moderní sestavu podle vašich představ při zachování současných trendů. Základní řadu lze na přání doplnit o výrobu atypických prvků.

Nábytek se vyrábí ve dvou variantách, které se liší provedením čelních ploch. BONUS: čelní plochy jsou vyrobeny z laminované dřevotřísky olepené 2 mm ABS hranou. BONUS PLUS: čelní plochy jsou vyrobeny z MDF desky ozdobně frézované a zalisované folií. Korpusy jsou vyrobeny z 18 mm laminované dřevotřísky. Všechny hrany jsou olepeny odolnou 0,5 mm ABS hranou. Zásuvky jsou osazeny kovovými plnovýsuvy od firmy SH SYSTEM HOLZ.

Všechny prvky jsou dodávány ve smontovaném stavu. Skříňky jsou opatřeny nožičkami s měnitelnou výškou (základní výška 100 mm), které umožní dorovnání nábytku i na nerovné podlaze.

Rámy skel jsou standardně dodávány v provedení lamino (BONUS) nebo prolis (BONUS PLUS). Na přání je možno sklo zasadit do ALU rámu.

Krycí desky skříněk a pracovní desky stolků jsou vyrobeny z 25 mm laminované dřevotřísky.