Dětské pokoje

dětské pokojeZákladním požadavkem u dětského nábytku je především bezpečnost, jednoduchá obsluha a kvalita zpracování. Při výrobě dětských pokojů používáme bezpečné materiály. Vzhledem k tomu, že všechny výrobky jsou zpracovány dle individuálních požadavků, je finální nábytek kvalitním originálem.

Při návrhu dětského pokoje dbáme především na:

  • Věk dítěte, například z důvodu výšky a plochy stolů, ergonomie apod.
  • Požadavky na velikost úložných prostor a jejich variabilitu s přihlédnutím k rychlému vývoji a měnícím se potřebám dětí.
  • Rozdílnost věků i pohlaví u více dětí v rodině.
  • Snadnou udržovatelnost dětského nábytku.
  • Na celkové provedení dětského pokoje z hlediska bezpečnosti; nezávadné materiály, neostré hrany nebo rohy, méně vhodnější použití skla apod.

Vestavěné skříně a úložné prostory v dětských pokojích nabízí především prostor pro uskladnění hraček, knížek nebo oblečení dětí či mladých studentů. Velmi dobře lze kombinovat barevná lamina a skla. Všechna skla dodávaná do dětských pokojů jsou z bezpečnostních důvodů podlepena.

Do prostor nacházejících se v podkroví lze použít vestavěné skříně se systémem šikmých dveří. Do těchto skříní lze zařadit poličky na knihy a jiné praktické vybavení.

Do vestavěných skříní lze zabudovat drátěný program s koši pro objemné věci. Velmi praktické je vytvoření větších mezer mezi jednotlivými policemi.